فايده بردن انتخابات ریاست جمهوری داعش در افغانستان

فايده بردن: انتخابات ریاست جمهوری داعش در افغانستان دونالد ترامپ افغانستان پیروزی امریکا کاتولیک مکزیک مسیحی دیوار تصویر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فروش سینماها از پخش سه بازی جام جهانی

سینماهای کشور عزیزمان ایران با پخش سه بازی کشورمان در جام جهانی فوتبال، بیش از یک و نیم میلیارد تومان فروش کردند.

فروش سینماها از پخش سه بازی جام جهانی

فروش سینماها از پخش سه بازی جام جهانی

عبارات مهم : ایران

سینماهای کشور عزیزمان ایران با پخش سه بازی کشورمان در جام جهانی فوتبال، بیش از یک و نیم میلیارد تومان فروش کردند.

به گزارش سینماخبر، بعد از پخش مسابقه فوتبال کشور عزیزمان ایران _ مراکش، کشور عزیزمان ایران _ اسپانیا و کشور عزیزمان ایران _ پرتغال در سینماهای کشور که با استقبال بسیاری از مخاطبان روبرو شد، بیش از ۹۰ هزار بلیت فروخته شد که این میزان به رقم فروش بیش از یک و نیم میلیارد تومان می رسد.

از این تعداد بیش از هفتاد درصد سالن های پخش بازی ها در پایتخت کشور عزیزمان ایران بوده اند و تقریبا تمام بلیت های سینماها هم فروش رفته است.

محسن آزاددل از سایت سینما تیکت راجع به آمار فروش بلیت ها از طریق این سایت بیان کرد: شب گذشته (4تیرماه) بازی فوتبال کشور عزیزمان ایران _ پرتغال در حدود ۸۰ سالن سینمایی در کشور به نمایش درآمد و از این طریق ۳۰ هزار بلیت فروش رفته است بنابراین می توان گفت که این بازی بیش از ۵۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.

او راجع به میزان فروش کلی این سه بازی در سینماها نیز گفت: سینمای کشور روی هم بالای یک و نیم میلیارد تومان از این سه بازی به دست آورده این درحالی است که بازی اول در ۷۵ سالن سینمایی، بازی دوم در حدود ۹۰ سالن سینمایی و بازی سوم مقداری کمتر از بازی قبل و در ۸۰ سالن به نمایش درآمد که یکی از علت های آن می تواند این باشد که بعضی سینماها نتوانستند جهت پخش بازی دیشب مجوز نمایش بگیرند.

آزاددل همچنین اضافه کرد: تاکنون گزارشی از خسارت به سینماها به ما نرسیده است و بعد از این نیز قرار است دو بازی نیمه نهایی و یک بازی فینال جام جهانی هم در سینماها نمایش داشته باشند. توصیه دیگر هم این است که بازی دیشب در استادیوم آزادی هم برگزار شد که حدود ۲۰ هزار بلیت جهت استادیوم «آزادی» از طریق «سینماتیکت» فروش رفته است.

فروش سینماها از پخش سه بازی جام جهانی

واژه های کلیدی: ایران | نمایش | فوتبال | سینمایی | جام جهانی | سینماهای کشور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz