فايده بردن انتخابات ریاست جمهوری داعش در افغانستان

فايده بردن: انتخابات ریاست جمهوری داعش در افغانستان دونالد ترامپ افغانستان پیروزی امریکا کاتولیک مکزیک مسیحی دیوار تصویر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیلمبرداری «قطار آن شب» از نیمه گذشت

تهیه کننده فیلم «قطار آن شب» که در ژانر کودک و نوجوان در حال ساخت هست، اعلام کرد فیلمبرداری این اثر سینمایی از نیمه گذشته است.

فیلمبرداری «قطار آن شب» از نیمه گذشت

فیلمبرداری «قطار آن شب» از نیمه گذشت

عبارات مهم : همراهی

تهیه کننده فیلم «قطار آن شب» که در ژانر کودک و نوجوان در حال ساخت هست، اعلام کرد فیلمبرداری این اثر سینمایی از نیمه گذشته است.

به گزارش مهر، بهروز رشاد تهیه کننده فیلم «قطار آن شب» گفت: بیش از ۵۰ درصد از فیلمبرداری فیلم «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی انجام شده است است.

وی اظهار کرد: هم اکنون فیلمبرداری این فیلم سینمایی در منطقه شیرگاه ادامه دارد و آینده نگری می کنیم بعد از ۳۰ روز، فیلمبرداری به آخر رسیده و وارد مراحل جلوه های بصری شود.

این تهیه کننده سینما با اشاره به اهمیت عنصر رویاپردازی در ساخت آثار سینمای کودک و نوجوان اظهار امیدواری کرد با همراهی بنیاد سینمایی فارابی بخش جلوه های خاص بصری فیلم «قطار آن شب» جهت مخاطبان قابل قبول باشد.

رشاد با اشاره به اهمیت جلوه های بصری در فیلم های کودک و نوجوان تاکید کرد: جلوه های بصری در فیلم کودک اثرگذار است و قشنگی خاصی به فیلم می دهد و به رویاپردازی کمک می کند. در فیلم «قطار آن شب» در بخش هایی روایت به صورت انیمیشن ارایه می شود همچنین بخش آتش زدن مزرعه و فرار حیوانات از مرزعه نیز با استفاده از جلوه های بصری انجام خواهد شد.

فیلم سینمایی «قطار آن شب» با همراهی بنیاد سینمایی فارابی در مرحله تولید قرار دارد.

افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری و بازیگر خردسال آیلین رشیدیان در این اثر سینمایی به ایفای نقش می پردازند.

عوامل مهم فیلم عبارتند از نویسنده: بهروزرشاد و حمیدرضا قطبی بر اساس رمانی از احمد اکبرپور، تهیه کننده و مجری طرح: بهروز رشاد، کارگردان: حمیدرضا قطبی، مدیر فیلمبرداری: محمدرسولی، تدوین: حسن حسندوست، طراح صحنه: هومن معصومی، طراح صورت پردازی: ناهید علامی، صدابردار: حسین بشاش، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: واحیک خچوویان، منشی صحنه: هدیه نصیری، دستیار تهیه: میثم صانعی، عکاس: بهروز صادقی، مدیر تدارکات: داوود ناظمی، محصول شرکت سینمایی کارن فیلم.

فیلمبرداری «قطار آن شب» از نیمه گذشت

واژه های کلیدی: همراهی | نوجوان | سینمایی | تهیه کننده | فیلمبرداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz