فايده بردن انتخابات ریاست جمهوری داعش در افغانستان

فايده بردن: انتخابات ریاست جمهوری داعش در افغانستان دونالد ترامپ افغانستان پیروزی امریکا کاتولیک مکزیک مسیحی دیوار تصویر

گت بلاگز اخبار گوناگون ترسناک‌ترین چیزهایی که به ساحل برگشته‌اند

اشیاء عجیبی هر روزه به ساحل می‌رسند که بعضی آنها در عین عجیب بودن ترسناک نیز هستند. 

ترسناک‌ترین چیزهایی که به ساحل برگشته‌اند

ترسناک ترین چیزهایی که به ساحل برگشته اند

عبارات مهم : ترسناک

اشیاء عجیبی هر روزه به ساحل می رسند که بعضی آنها در عین عجیب بودن ترسناک نیز هستند.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ اقیانوس ها ۷۰ درصد کره ی زمین را فراگرفته اند و بشر تنها توانسته ۵ درصد آنها را کشف کند. در این مطلب میخواهیم اشیای عجیبی که به ساحل رسیده اند را معرفی کنیم. این اشیا یا ساخته دست آدمی هستند و یا از اعماق اقیانوس به ساحل رسیده اند.

بمب

ترسناک‌ترین چیزهایی که به ساحل برگشته‌اند

بچه های یک خانواده انگلیسی در ساحل پارک پمبری کانتری در جنوب ولز مشغول بازی با یک توپ فلزی بودند که نیمی از آن با صدف پوشانده شده است بود، همگی با دیدن ابعاد بزرگش به فکر فرو رفته بودند تا اینکه با دیدن نوشته ی حاشیه ی آن متوجه شدند که این توپ فلزی یک بمب عمل نکرده هست. این بمب با هفتاد سال قدمت از بازماندگان جنگ جهانی دوم بود.

چشم اژدها

این چشم در سال ۲۰۱۲ به سواحل فلوریدا رسید و کاملا سالم و دست نخورده بود و حتی از آن خون می چکید. توصیه عجیب این چشم ابعاد بزرگ آن بود که گویی متعلق به یک اژدها بوده هست. با تجزیه و تحلیل فراوان، محققان فلوریدا متوجه شدند این چشم متعلق به یک اره ماهی در اقیانوس بوده و وزنش بیش از ۴۵۰ کیلوگرمتخمین زده شده است بود.

اشیاء عجیبی هر روزه به ساحل می‌رسند که بعضی آنها در عین عجیب بودن ترسناک نیز هستند. 

لشگری از اسکوئیدها

اسکوئیدها در واقع ماهی های مرکب هستند که در آب رنگارنگ و قشنگ ولی در خشکی کاملا رنگ پریده و ترسناک به نظر می رسند. نام دیگر آنها “شیاطین سرخ” است آیا که بسیار خشن هستند و همدیگر را نیز می خورند. در سال ۲۰۰۵ نزدیک به ۵۰۰ اسکوئید به ساحل نیوپورت نشستند. بعضی از آنها ۲ متر طول و ۴۵ کیلوگرم وزن داشتند. این اتفاق در سال ۲۰۱۱ نیز مشاهده شد که منظره ای وحشتناک داشت.

پای انسان

پیشنهاد میکنیم در صورت مشاهده یک کفش در ساحل آنرا جدی نگیرید آیا که ممکن است پای انسان نیز در آن جا مانده باشد! در سال ۲۰۱۱ دختری یک کفش در ساحل سیلیش کانادا پیدا کرد که پای انسان هنوز داخل کفش بود! تا فوریه ۲۰۱۶، دقیقا ۱۶ پای انسان در همان منطقه پیدا شده است بود. دو حدس جهت این مساله وجود دارد، فاجعه ای طبیعی و قتلی زنجیره ای. البته بعضی نیز بر این باورند که این پاها بازمانده ای از سانحه ی هواپیمایی هستند.

ترسناک‌ترین چیزهایی که به ساحل برگشته‌اند

مواد مخدر

کشف ۲۵ کیلو کوکائین در سال ۲۰۱۶ در ساحل فلوریدا رکورد قیمتی ترین اشیا عجیب را زد. این مواد مخدر در آجرها جاسازی و با پلاستیکی مشکی کاملا پوشیده شده است بودند و هنوز هیچکس ادعای مالکیت اجناس را نکرده هست. قیمت این اجناس را در بازار خورده فروشی تا ۲ میلیون دلار تخمین زدند و معلوم نیست که آیا این همه سود را به دریا ریخته اند؟

اشیاء عجیبی هر روزه به ساحل می‌رسند که بعضی آنها در عین عجیب بودن ترسناک نیز هستند. 

پیامی عجیب در بطری

همه ما در داستان ها خوانده ایم که داخل بطری ها معمولا نامه هایی باعشق یا اعتراف به عمیق ترین رازهای مردم قرار گرفته هست. ولی هر لحظه هم این گونه نیست! شخصی در کالیفرنیا بطری عجیبی پیدا می کند که لب ریز از مایعی صورتی رنگ بود و یک کروات مشکی دور تصویری پیچیده شده است بود. تصویر متعلق به یک زن بود و یک سنجاق هم به تصویر زده بودند و احتمالا طلسمی هم خوانده شده است بود. بر اساس یک افسانه قدیمی در صورت نفرین شخصی آن را به یک جسم مادی وصل می کنند، سنجاق نقش واصل را داشته است.

ترسناک‌ترین چیزهایی که به ساحل برگشته‌اند

واژه های کلیدی: ترسناک | ترسناک | اقیانوس | فلوریدا | اخبار گوناگون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz