فايده بردن انتخابات ریاست جمهوری داعش در افغانستان

فايده بردن: انتخابات ریاست جمهوری داعش در افغانستان دونالد ترامپ افغانستان پیروزی امریکا کاتولیک مکزیک مسیحی دیوار تصویر

گت بلاگز وب‌گردی پایان تلخ دوستی خیابانی دختر و پسر پورشه سوار

پسر ثروتمند که درآشنایی خیابانی، دلباخته دختر پورشه سواری شده است بود، به اتهام آدم ربایی و ضرب و شتم دخترجوان دستگیر شد.

پایان تلخ دوستی خیابانی دختر و پسر پورشه سوار

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، چندی پیش دختر جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از ربوده شدن دوستش به وسیله راننده پورشه سواری خبر داد. او به مأموران گفت: «من و چند نفر از دوستانم سوار خودروی مژگان بودیم که ناگهان در بین مسیر، پورشه‌ای همرنگ و هم مدل خودروی مژگان سد راه‌مان شد. راننده که پسر جوانی بود از ماشین پیاده شد و بعد از ضرب و شتم و تهدید، مژگان را سوار خودرویش کرد و برد. ما که بشدت ترسیده بودیم شماره پلاک او را یادداشت کردیم.»با این گزارش شماره پلاک مورد نظر به واحدهای گشتی اعلام شد و بعد از بررسی‌های تخصصی، خودروی گرانقیمت شناسایی شد و مأموران همزمان با دستگیری راننده ماشین -کامبیز-، دختر هراسان را نجات دادند.پسرثروتمند که به اتهام ضرب و شتم و آدم ربایی بازداشت و به شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شده است بود، هنگامی که در برابر بازپرس آرش سیفی ایستاد، گفت: «من پورشه دارم و وضع مالی پدرم هم خیلی خوب هست. چند روز پیش در خیابان‌های شمال شهر درحرکت بودم که خودرویی همرنگ وهم مدل با خودروی خودم دیدم که دختر جوانی راننده‌اش بود. بعد هم با هم کورس گذاشتیم و همین بهانه‌ای شد تا شماره تلفن‌هایمان را رد و بدل کنیم. چند روزی کارمان کورس گذاشتن و دور دور در خیابان‌ها شده است بود. کم کم به هم نزدیکتر شده است و من در این مدت دلباخته‌اش شده است بودم و فکر او لحظه‌ای رهایم نمی‌کرد. درعین حال فکر می‌کردم او هم همین احساس را دارد.»

پسر جوان ادامه داد: «روزحادثه جهت اینکه به او بگویم چقدر دوستش دارم برایش کادویی تهیه کردم و به برابر خانه‌شان رفتم. می‌خواستم آنقدر آنجا بمانم تا مژگان از منزل بیرون بیاید و او را غافلگیر کنم. ولی همین که وارد کوچه شدم، مژگان را دیدم که به همراه چند دختر و پسر جوان سوار بر ماشین‌های مدل اوج شدند و صدای آهنگشان را هم بلند کردند. من که از دیدن این صحنه بشدت غیرتی و عصبی شده است بودم تعقیب‌شان کردم و در فرصتی مناسب جلوی خودروی مژگان پیچیدم. بعد هم با ترساندن او را سوار ماشین خودم کردم. داخل ماشین چند سیلی هم به او زدم تا بفهمد که نباید با احساسات من بازی کند. ولی نمی‌دانستم کاری که دارم انجام می‌دهم آدم ربایی هست. من فقط به خاطر دلم و جهت اینکه به مژگان نشان دهم که چقدر او را دوست دارم این کار را انجام دادم. حالا هم ازاین کار پشیمانم ولی عاشق مژگان هستم و می‌خواهم با او ازدواج کنم.»!

عبارات مهم : آدم ربایی – راننده
پس از بیانات پسر جوان، بازپرس دستور بازداشت متهم و تکمیل تحقیقات را صادر کرد.

منبع:ایران

پایان تلخ دوستی خیابانی دختر و پسر پورشه سوار

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آدم ربایی | راننده | خیابان | مژگان | ماشین | شماره | ایران | دوستی خیابانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz